Ten sklep używa plików cookie i innych technologii w celu poprawy użyteczności strony.

close

Nowe produkty

+
El-Meco

Ostatnio przeglądane

Lapp Kabel olflex classic 100 5G6 /750V

00101073

Nowy

23,00 zł

Przewód przyłączeniowy i sterowniczy z kolorowymi żyłami.
 
Zastosowanie:
Obszar stosowania obejmuje wszystkie urządzenia elektryczne, pracujące w suchych i wilgotnych pomieszczeniach, w warunkach przemysłowych. Na zewnątrz mogą być stosowane pod warunkiem dodatkowej ochrony przed promieniami UV i w podanym niżej zakresie temperatur. Te giętkie przewody stosuje się do swobodnych połączeń, nie pracujących pod obciążeniem mechanicznym, przy wymuszonym prowadzeniu, ani przy stale ruchomych połączeniach. Nadają się też do układania na stałe. ÖLFLEX® CLASSIC 100 w wykonaniach od 0,5 mm² w górę nadają się szczególnie jako giętkie przewody przyłączeniowe i sterownicze w obrabiarkach, urządzeniach mechanicznych, w elektrowniach, systemach grzewczych, klimatyzacyjnych itp.
 
Szczególne własności:
ÖLFLEX® CLASSIC 100 jest w temperaturach pokojowych bardzo odporny na działanie kwasów, zasad i większości olejów. Wykonania 3 i więcej żyłowe, oznaczone literą „G” (np. 3 G 1), zawierają żółto-zieloną żyłę ochronną, leżącą w zewnętrznej warstwie.
Wysoką giętkość ÖLFLEX® CLASSIC 100 osiąga się poprzez skrętki z cienkich drucików, splot o krótkiej długości oraz zastosowanie środków polepszających poślizg i ułatwiających ruch między żyłami.
ÖLFLEX® CLASSIC 100 w wykonaniach do 5 żył i max 4,0 mm² odpowiada w pełni przewodom wg europejskiej zharmonizowanej nomenklatury H05V-F. Kolorystyka żył do 5 żył zgodna jest z VDE 0293, a od 6 żył z kodem kolorów ÖLFLEX®.
 
Budowa:
Linki z cienkich drucików z miedzi elektrolitycznej, izolacja na bazie poliwinitu (PVC), żyły skręcone razem, kolorowe wg kodu kolorów ÖLFLEX®, powłoka ze specjalnej mieszanki na bazie PVC, szara, samogasnąca (IEC 60332.1).
 
Uwagi:
Mniejsze przekroje można znaleźć w grupie UNITRONIC® ; przewody z powłoką odporną na promieniowanie ultrafioletowe (UV) w grupie przewodów poliuretanowych (PUR) i BLACK; przewody do prowadnic łańcuchowych o ciągłym ruchu podczas pracy w grupie z oznaczeniem FD.
Przewody o przekrojach żył od 2,5 mm² spełniają normy dla grupy napięciowej 450/750 V, pozostałe dla grupy 300/500 V.
Produkt jest zgodny z wytycznymi Wspólnoty Europejskiej w zakresie niskich napięć nr 73/23/EWG, CE.
 
Więcej informacji na temat przewodów ÖLFLEX®