Ten sklep używa plików cookie i innych technologii w celu poprawy użyteczności strony.

close
+
El-Meco

Ostatnio przeglądane

PRZEWÓD DO FALOWNIKÓW LAPP KABEL OLFLEX SERVO 2YSLCY-JB 4G1,5

0036425

Nowy

PRZEWÓD DO FALOWNIKÓW LAPP KABEL OLFLEX SERVO 2YSLCY-JB 4G1,5

Więcej szczegółów

13,73 zł

Podwójnie ekranowany kabel zasilający z żyłami kolorowymi 0,6/1kV
 
Zastosowanie:
Do zasilania odbiorników poprzez przemienniki częstotliwości, w środowiskach o wysokim poziomie zakłóceń elektromagnetycznych. Kabel ÖLFLEX-SERVO® 2YSLCY-JB stosuje się w przemyśle: samochodowym, maszynowym, papierniczym, technice przenośników, technikach klimatyzacyjnych itp.
 
Szczególne własności:
Kabel ekranowany, przyłączeniowy z niską pojemnością roboczą, o niskiej pojemności ekranu. Zapewnia małostratny przesył mocy w porównaniu z konwencjonalnymi kablami PVC. Wersja z podzieloną żyłą ochronną dzięki symetrycznej konstrukcji posiada lepsze ekranowanie w porównaniu z wersją czterożyłową. Kabel w kolorze czarnym. Może być stosowany zarówno wewnątrz i na zewnątrz (odporny na promieniowanie UV) jak i bezpośrednio zakopany w ziemi.
 
Uwagi:
Dla optymalnego uziemienia ekranu polecamy zastosować dławnice uziemiające z grupy SKINTOP® i SKINDICHT®.
 
Budowa:
Linki z cienkich drucików z miedzi elektrolitycznej, izolacja żyły na bazie polietylenu (PE) o niskiej pojemności według VDE 0472 część 504, koncentrycznie skręcone żyły (czarna, brązowa, niebieska, zielono-żółta), ekran ze specjalnej folii aluminiowej, ekran z ocynowanych drutów miedzianych, przeźroczysty płaszcz zewnętrzny na bazie PVC (w wersji z dzieloną żyłą żółto-zieloną - płaszcz czarny), samogasnący (IEC 60 332.1.).
 
Więcej informacji na temat przewodów ÖLFLEX SERVO®